Kaubagrupid:

Gulf Formula ULE 5W-30, 4 L

Gulf Formula ULE SAE 5W-30 on kaugele arenenud töösooritusega sünteetiline, eriliselt keskkonnasäästlik sõiduauto mootoriõli. Spetsiaalselt loodud kasutades moodsat manuste tehnoloogiat, mis vastab mid SAPS nõuetele. See õli on arendatud, pikendamaks uue põlvkonna diisel- ja bensiinimootoritega sõiduautodes kasutatud järelpuhastusseadmete eluiga ja säilitamaks nende efektiivsust. Pakub erandlikku puhastusvõimet ja kaitset kulumise vastu, mis viib ülima töösoorituseni. Vähendab sademeid mootoris ja turbolaaduris ning aitab säilitada kütuse ökonoomsust. Ületab juhtivate autotootjate nagu näiteks DaimlerChrysler’i ja BMW poolt keskkonnasäästlike õlide töösooritusele seatud nõudeid.

 
Omadused:

 

Madal tuha sisaldus vähendab kübemete sadestumist diisliosakeste filtrites. Silmapaistev termo-oksüdatiivne stabiilsus vähendab õli degratsiooni ja võimaldab pikemaid õlivahetuse intervalle. Uusim mid SAPS manuste tehnoloogia vähendab kolmekäigulise katalüsaatorite (TWC) mürgitust ja pikendab uutes sõiduautodes kasutatavate järelpuhastusseadmete eluiga. Kaugele arenenud hõõrdeomadused pakuvad silmapaistvat ökonoomsust kütuse kastutamisel. Aktiivsed puhastusvahendid vähendavad kolbidele tekkivaid sademeid ja mustuse setteid, mis omakorda soodustab mootori pikemat eluiga. Suurepärased omadused madalal temperatuuril aitavad külmkäivitusel ja kaitsevad kulumise vastu mootori käivitusel.

 

Kasutusala:

 

Sobilik kasutamiseks uusimates MB bensiini- ja diiselmootorites, mis vastavad Euro 4 heitgaaside normidele ja nõuavad mid SAPS õlisid ning kõikides BMW diiselmootorites üle maailma, mis vastavad Euro 4 heitgaaside nõuetele ning mis on varustatud tolmuosakeste filtritega. Samuti soovitatud moodsaimatele BMW bensiinimootoritega autodele EU territooriumil, kaasa arvatud Norras, Šveitsis ja Liechtensteinis, mis vastavad Euro 4 heitgaaside normidele. Sobilik kasutamiseks viimase põlvkonna bensiini või diiselmootoriga sõiduautodes, SUVdes, minibussides ja –veoautodes

Spetsifikatsioonid ja nõudmised: 

  • API - SL/CF
  • ACEA - A3/B4, C3
  • Volkswagen - 502.00/505.00/505.01
  • DaimlerAG - MB 229.51
  • BMW - Longlife-04 

 

 

 

 

 

 Toode on müügil kaupluses "MÄÄRDEKESKUS"