Kaubagrupid:

Gulf MAX Plus 15W-40, 1 L

Gulf MAX Plus 15W-40 on uue põlvkonna sõiduauto mootoriõli, mis on loodud uusimatele kõrge töösooritusega sõiduautodele ja teistele kergema töökoormusega sõidukitele, mis töötavad diisel- ja bensiinimootoriga. Gulf MAX Plus 15W-40 õlisse liidetud kaasaegne lisandite tehnoloogia võimaldab tal ületada juhtivate autotootjate töösooritusele seatud nõudeid ja ülemaailmseid tööstuse standardeid.

 

Omadused:

 

Gulf MAX Plus 15W-40 õlis on kõrgekvaliteedilised dispergaatorid, mis pakuvad suurepärast kontrolli tahmast tingitud õli paksenemise üle ja parandatud termo-oksüdatiivne stabiilsus vähendab setteid ja sademete tekkimist, mis omakorda soodustab õli pikemat eluiga. Aktiivsed puhastusained hoolitsevad mootori puhtuse eest. Hea kulumisvastane tehnoloogia vähendab mootori kulumist ning seeläbi vähendab ülalpidamise kulusid. Spetsiaalsed rooste inhibiitorid tõkestavad rooste ja korrosiooni teket mootori kriitilistes osades.

 

Spetsifikatsioonid ja nõudmised 

API

SL / CF

ACEA

A3 / B3

Volkswagen

505.00

DaimlerChrysler

MB 229.1

Kasutusala:

 

 

Gulf MAX Plus 15W-40 on soovitatud kasutamiseks kõrge töösooritusega mitme sulgklapiga, turbolaaduri või ülelaaduriga varustatud bensiini ja diiselmootoritega sõiduautodes ja teistes väiksema töökoormusega sõidukites, mis nõuavad ACEA A3/B3 & API SL/CF kvaliteediga õlisid. Gulf MAX Plus 15W-40 on soovitatud kõigile DaimlerChrysler’i sõidukitele, mis nõuavad MB 229.1 õlisid.