Kaubagrupid:

Gulf MERCON®V ATF, 1 L

Gulf MERCON®V ATF on preemium kvaliteediga automaatkäigukasti õli kõikidele Fordi automaatkäigukastidele, mis nõuavad MERCON® V või MERCON® kvaliteediga õlisid. Selles õlis kasutatud kaasaegne lisandite tehnoloogia ja preemium kvaliteediga baasõlid pakuvad suurepärast vastupidavust oksüdatsioonile, kaitset kulumise vastu, hõõrdumise kestust ja ühtesobivust tihenditega.

 
Omadused:

 

Gulf MERCON®V ATF õlil on suurepärane termo-oksüdatiivne stabiilsus, kaitse kulumise vastu ning vastupidavus keemilise lagunemise vastu, mis viib pikema õli ja käigukasti elueani. Kontrollitud hõõrdumise omadused viivad sujuva käigu vahetuseni, efektiivse jõu ülekandeni ja hüdrotrafoga ülekannetes tihti esineva värina eemaldamiseni. Erakordselt kõrge viskoossusindeks tagab küllaldase õlituse nii kõrgete töötemperatuuride kui ka madalate käivitustemperatuuride korral ning pakub suurepärast kaitset rooste ja korrosiooni vastu. Kõrgekvaliteediline kontroll vahu üle viib sujuva ja ühtlase käiguvahetuseni ning vähendab õli kadu. Täiustatud voolavus madalal temperatuuril toob endaga kaasa lihtsa pumpamise hüdraulilistes ringvooludes. Ülim  ühtesobivus tihenditega kindlustab tihendi pikema eluea ja vähendab seega õli lekke tõenäosust.

 

Spetsifikatsioonid ja nõudmised

 

Ford MERCON®V

M5051202 Dexron 5

 

Kasutusala:

 

Gulf MERCON®V ATF on soovitatud kõikidele Fordi sõidukitele, kus on nõutud MERCON® V. Olles “tagasiulatuvalt kasutamiskõlblik“ (samade hõõrdeomadustega, mis varemalt nõutud õlid; „back-serviceable”. Tõlk.m) on soovitatud kasutamiseks ka automaatkäigukastides, kus on nõutud Ford MERCON®.Toode on müügil kaupluses "MÄÄRDEKESKUS"