Kaubagrupid:

Gulf Pride 2T, 1 L

Gulf Pride 2T on kõrgekvaliteediline määrdeaine, sobilik kasutamiseks õhkjahutusega kahetaktilistes bensiinimootorites, mis on kasutusel laias valikus rakendustes. See õli on segatud kõrgekvaliteedilistest baasainetest ja toetatud hoolikalt valitud lisanditega pakkumaks kaitset ja puhtust kahetaktilistes mootorites. See toode vastab rahvusvahelistele API TC ja JASO FB spetsifikatsioonidele.

 
Omadused:

 

Gulf Pride 2T pakub suurepärast määrimisvõimet, mis kaitseb kolbe kriimustuste eest ja mootori osi enneaegse kulumise vastu. Tõestatud lisandite tehnoloogia pakub kontrolli mootori ja heitgaaside süsteemi setete üle. Vähese tahma valem väldib enneaegset süttimist ja  süüteküünalde tahmumist. Kerge segunevus bensiiniga tagab stabiilse ja homogeense segu ka madala välise temperatuuri korral.

 

Spetsifikatsioonid ja nõudmised

 

API

TC

JASO

FB

 

Kasutusala:

 

Gulf Pride 2T on soovitatud kahetaktilistele mootorratastele ja skuutritele, mis nõuavad API TC ja JASO FB kvaliteediga õlisid. On sobilik nii õli sissepritsega kui ka eelsegustusega määrdesüsteemide jaoks; järgida tootjapoolseid juhiseid kütuse-õli suhte osas. On samuti sobilik kahetaktilistele mootoritele muudes rakendustes, kus selle kvaliteediga õli on nõutud.

 Toode on müügil kaupluses "MÄÄRDEKESKUS"